Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

E-learning

Víme o značení vše a rádi se o tyto informace podělíme i s Vámi.
2D dvojdimenziálne kódy

Z hľadiska vývoja pôvodné kódy niesli iba jednu informáciu, väčšinou číslo. V posledných rokoch ale kódy nesú viac informácii a pomáhajú preniesť dáta z databázy do prevádzky priemyslu, skladu a evidencie.

View Service
Bezpečnosť laseru Triedy 1 až 4

Elektromagnetické spektrum (niekedy zvané Maxwellova dúha) zahrnuje elektromagnetické žiarenie všetkých možných vlnových dĺžok. Elektromagnetické žiarenie o vlnovej dĺžke lambda, (vo vákuu) má frekvenciu f a jej pospisovaný fotón má energiu E.

View Service
Čiarové a 2D kódy

Čiarový kód slúži pre automatickú identifikačnú technológiu dovoľujúcu rýchlo zozbierať dáta s veľmi vysokou presnosťou a takmer bez chýb (chyby sa môžu vyskytnúť u kódov bez kontrolného čísla a ďalej neprečítaním kódu na zlom kontrastnom podklade).

View Service
Čo je to FDA 21 CFR Part 11?

Jednoducho ide o uchovanie dát a dokumentov v podobe elektronického záznamu, kedy je generovaný väčšinou textový dokument, obsahujúci záznam o prihlásení do systému, prevedené zmeny a následnú prevádzku zariadení.

View Service
História vývoja laseru

Laser je skratka pre Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation. Svetelné vlny sú totiž zosilňované v procese stimulácie atómov alebo molekúl, ktoré majú prebytočnú energiu, ktorú môže vyslať v podobe fotónov rovnakej frekvencie a fáze ako má svetelná vlna.

View Service

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať