Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Vždy dostupný servis

Spoľahlivá 24 hodinová servisná Hot Line linka +421 911 584 636 je pre vás k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni.

Spoľahlivá 24 hodinová servisná Hot Line linka je pre vás vždy k dispozícii 7 dní v týždni. Zo skúsenosti vieme, že naši certifikovaní technici s vašou pomocou dokážu vyriešiť viac ako 80 % problémov po telefóne. Pokiaľ sa napriek tomu vyráža na servisný zásah, tak mám viac ako 99 % úspešnosť opravy a dokončení práci u zákazníka na prvé vaše zavolanie, a to tiež vďaka plne vybaveným servisným vozidlám s najčastejšie používanými dielmi. Za týmto výsledkom stoja certifikovaní preškolení servisní technici, ktorí sa špecializujú len na konkrétne opravy strojov a technológie a tým získavajú neoceniteľné skúsenosti, ktoré následne oceníte v rýchlosti diagnostiky chyby a jej opravy. Vďaka vaším vysokým nárokom sme vytvorili naozaj elitný tým servisných technikov.

Disponujeme 18 servisnými technikmi a ešte väčším počtom plne vybavených servisných aut z nášho vozového parku. Spoločne s viac ako 8 000 skladovými položkami náhradných dielov dokážeme opraviť vaše zariadenie priamo u vás, bez nutnosti demontáže z linky, minimalizujeme tak prestoje na linke. Väčšina zariadení je nahraditeľná zariadením z nášho show roomu, dokážeme tak zabezpečiť náhradu neopraviteľného zariadenia takmer okamžite.

View the embedded image gallery online at:
http://www.mylt.sk/servis/#sigProIdac609c30a6

Výhodný pomer výkonu a ceny technológii, doplnený o autorizovaný zákaznícky servis, to je profesionálna úroveň servisných služieb Leonardo technology s.r.o. Zameriavame sa na vysokú úroveň profesionality a stálu funkčnosť potlačových a značiacich strojov. Veď jediný spôsob, ako môžete zarobiť peniaze, je nechať vašu produkčnú linku stále vyrábať bez zbytočných prestojov, a preto musia naše priemyselné tlačiarne pracovať na 100 %.
Servisná sieť zaisťovaná strediskami Praha, Ostrava, Hlohovec (Morava) a Piešťany (Slovensko) je systematicky budovaná tak, aby minimalizovala príjazdový čas, znížila vzdialenostné náklady za dopravu pre zákazníkov a zefektívnila činnosť servisu. Veríme, že naša lokálna prítomnosť je najlepší spôsob ako poskytnúť maximálnu obchodnú, servisnú a aplikačnú podporu.

Lt servis auta

Disponujeme 8000 skladovými položkami k okamžitému vydaniu zo skladu v ČR, v celkovej hodnote 22 miliónov Kč, tým je zabezpečená maximálna starostlivosť o vaše potreby v náhradných dieloch. Nie je tak potrebné čakať na náhradné diely niekoľko dní. Všetko je okamžite k vydaniu. Deväťdesiatdeväť percent počtu skladových položiek je tak dodávaných z miestnych skladov a nie je potrební počítať so zdržaním dodávky. Vzhľadom k veľkému počtu skladových položiek je nutné dodržiavať vysoké interné štandardy stanovené Leonardo technology s.r.o. spočívajúce v prísnom vedení skladov a jeho automatizácii. Spotrebný materiál a náhradné diely expedujeme u 99 % prípadov vždy v deň objednania.

Servisný zásah

servis logo

Potrebujete servisný zásah?
Zavolajte na 24 hodinovú servisnú linku +421 , ktorá je vám k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni alebo využite nižšie uvedený formulár a my vás budeme kontaktovať.

Žiadosť o servisný zásah

Akékoľvek spracovanie osobných údajov vykonávame v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a poučenie dotknutých osôb (ďalej len "GDPR").

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať