Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

O Leonardo technolgy

Již více jak 15 let nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

16 plus pre Leonardo technology, tím technikov, ktorý zabezpečuje všetky požiadavky priemyslového značenia, identifikácie, datamatrix kódov, RFID a vlastná výroba spotrebných materiálov pre termotransferové tlačiarne. To celé pre vás už 16 rokov.

Žijeme vo svete, kde sa vždy niečo pos... a to aj s kvalitnými produktmi. Takúto situáciu môže zachrániť jediný hrdina!

Sme priateľská skupinka vysoko inteligentných profesionálov v obore priemyslového značenia, dostatočne malá, aby bola flexibilná a rýchla. Sme veľmi vynaliezavý a kreatívny pre zabezpečenie i najťažších požiadavkov v automatizácii priemyselného značenia a popisu. Pracujeme tvrdo, počúvame pozorne a dávame dôraz na excelentný non stop servis pre všetkých našich klientov v kľúčových fázach výroby v ich biznise. Kľúčom k nášmu úspechu sú ľudia, ich rozmanitosť a nápady. Veľké skúsenosti so zahraničnými partnermi a priama vývojová pomoc pri realizácií nových zariadení dávajú veľký potenciál k rozvoju spoločnosti. Pracujeme pre vás, zabezpečujeme vaše požiadavky na značenie, prispôsobujeme sa vašim úlohám a rešpektujeme vás.

View the embedded image gallery online at:
http://www.mylt.sk/o-spolecnosti#sigProIde1bc3d2b82

 • Prvýkrát ste sa s nami stretli už v roku 2002 a od tej doby sa stále rozvíjame. Disponujeme vlastnou špičkovou základňou s kancelárskymi, skladovacími, servisnými a pracovnými priestormi o celkovej výmere 2 000 m2 zastrešenej plochy. Spoločne s našimi pobočkami je to celkom viac ako 3 000 m2 plochy. Odborné skúsenosti podporované s viac ako ôsmimi zahraničnými školeniami každý rok a dlhodobé pôsobenie na trhu automatizácie v priemyselnom značení sú našou veľkou presnosťou. Disponujeme množstvom myšlienok, nevyčerpateľnou energiou a hlavne máme ľudí, ktorí toto všetko zabezpečia. Pracujeme pre rozdielne odvetvia priemyslu, na odlišných aplikáciách a vždy riešime vaše konkrétne požiadavky na automatizáciu priemyselného značenia.
 • Obrat 2019 CZ 2
 • Profil firmy Leonardo technology s.r.o.

  Od roku 2002 ponúkame služby a zariadenia v oblasti automatizácie priemyselného značenia. Klikni pre viac informácií a prehliadku všetkých 44 stránok predstavujúce naše technológie.

  Stiahnuť firemný profil

  Sme schopný pojať extrémne komplexné projekty od konzultácie nad čistou stránkou až po dokončenie finálnej vlastnej aplikácie automatizácie značenia do linky. Kombináciou kreativity s odbornou znalosťou, podporenou špičkovým technickým zázemím a do seba presne zapadajúcimi schopnosťami ľudí, to spoločne robí veľmi silnú stránku možností Leonardo technology uspokojiť všetky potreby v automatizácií priemyselného značenia.

  Mravčia práca nad projektmi zahrňuje detailne cenové ponuky pre všetky práce. Naše sľuby sú dodržané a splnené vždy v stanovenom čase. Do našej práce vkladáme časť zo sebe a staráme sa o tímovú kultúru práce nad projektmi, bez hviezdnych manierov a nejakých primadon. Často ponúkame jednoduché riešenie, s nápaditým a revolučným vyriešením, vždy zamerané na ekonomiku prevádzky a dlhodobú stálosť bez údržby. Zameriavame sa na najnovšie trendy v priemyselnom značení a často na veľtrhoch prezentujeme svetové novinky alebo patentované konštrukcie. Sme spoluautormi niekoľkých tlačiarni a podieľame sa na ich vývoji alebo i výrobe. Vďaka spolupráci na vývoji, nejedna naše myšlienka známa po celom svete.

  • Dovoz značiacej technológie za viac ako 658.000.000 Kč
  • Každý rok investujeme do vývoja a rozvoja firmy viac ako 6.000.000 Kč
  • Každý rok dávame príspevok na charitu do konkrétnej organizácie
  • Máme 70% ľudí s vyšším alebo vysokoškolským vzdelaním
  • Celkom zastupujeme 19 zahraničných firiem
  • Naše technológie boli vyvezené do krajín Európy, ale i Ruska, Číny a Mexika

  Intenzívny rast spoločnosti, presahujúci hranice v uvedenom obore, vyžaduje vysokú kultúru v dodržaniu svojich štandardov. Z dôvodu vlastného dohľadu nad automatizáciou a konštrukciou, skráteniu čašu dodávok, Leonardo technology investuje do vlastných pracovných priestorov a priemyselného inžinierstva. Práve prebieha investícia do vlastného kompetenčného centra pre Českú republiku. Chceme zužitkovať vlastné rozsiahle technické znalosti a zručnosti v mechanike, elektronike, programovaniu a riadení výrobných strojov, s rýchlou reakčnou dobou a príkladnou orientáciou na plnenie potreba zákazníkov.

  Mechanická o elektrotechnická dielňa bude silným srdcom Leonardo technology a poskytne ešte lepšie zázemie pre rozvoj nie len na území Českej republiky, ale i pri kompletizácií medzinárodných projektov.
  
Úspešný rozvoj servisného oddelenia je nasledovaný rozvojom implementačného tímu softwarových aplikácií a programovacieho tímu.
  S rozvojom firmy sa musí rozvíjať i kultúra adekvátnych priestorov pre školiace a technické zázemie. Z toho dôvodu kancelárie v Prahe prechádzajú kompletnou rekonštrukciou a prestavbou na reprezentatívne priestory s dostatočným priestorom pre školenie, prezentácie a servisné oddelenie. Moderné vlastné zázemie s účelovým designem a logickým usporiadaním poskytne priestory pre školenie zákazníkov, servisných technikov a tiež vlastných zamestnancov.

  Máme riešenie na mieru pre každého!

  Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

  Dohodnite si schôdzku

  Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať