Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Pridaj sa k nám!

Ahoj, všetci technici, manažéri, obchodníci alebo jednoducho len príjemní ľudia - poďte pracovať k nám! Ja som Majster Leonardo a hľadám ľudí, ako si Ty. U nás pracujeme na reálnych problémoch automatizácie priemyselného značenia, stanete sa skutočnou súčasťou medzinárodného tímu na rozdiel od toho, aby ste išli do nejakej korporácie, kde sa stanete len poradovým číslom.

Spoločnosť Leonardo technology vznikla v roku 2002 ako obchodná spoločnosť s priemyselnými tlačiarňami. Dnes sa jedná o obchodno-technologickú firmu s vlastným výrobným programom, servisnou organizáciou a školiacim strediskom a patrí na prednú priečku v odbore. V roku 2008 bola založená sesterská organizácia na Slovensku. Každé zariadenie má svoje výrobné číslo či iný identifikačný prvok alebo grafickú potlač a my dodávame, vyrábame vo vlastnej konštrukčnej dielni a inštalujeme technológie naprieč celým priemyslom, pomocou ktorých sa produkty označujú. Inštalujeme viac ako 400 nových tlačiarní, ktoré urobia cez miliardu znakov a servisujeme cez 6000 tlačiarní ročne u našich zákazníkov. K tomu sme jediní českí výrobcovia značiacich technológií, ktoré vyvíjame a vyrábame od začiatku až do konca a ktoré následne putujú do celého sveta. Názov spoločnosti je inšpirovaný Leonardom da Vincim, ktorý bol človekom všestranným a nadaným a presne taký sme aj my. Spätne do firmy pravidelne investujeme, budujeme ju a posúvame. Pozeráme sa na veci z druhej strany, hľadáme nové cesty, jednoducho nekladieme medze fantázii, investujeme a skúšame nové technológie ako sú 3D tlač atď. Podporujeme ľudí s vlastnými myšlienkami pretože práve títo ľudia nás dokážu posunúť v našej vízii vyrábať vlastné tlačiarne a automatizačné celky ďalej. Ideš do toho s nami

574
nových značiacich technológií inštalujeme ročne
6352
zariadenie servisujeme každý rok
230
miliónov korún je náš ročný obrat
52
je počet nášho tímu
Obchodný zástupca pre technológie a automatizáciu

Jeho superschopnosťou musí byť komunikácia, pozitívna myseľ, príjemné a profesionálne vystupovanie, schopnosť zistiť si informácie a vedieť ich využiť. Musí byť tímovým hráčom, jednať na rovinu, vedieť sa postaviť k problému čelom a riešiť veci tak, ako prichádzajú. Odmenou mu bude miesto a práca snov!

#Superhrdina #Proces #BusinessManager #SuperTeam #SignatureTechnology #IndustrialAutomation