Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Novinky v sortimentu

Představujeme produkty, které jsou aktuálně uváděny na trh. Podrobné informace a technické parametry najdete přímo u konkrétního výrobku.

Šrotovné na všetky typy inkjet tlačiarní

Prinášame Vám výnimočnú akciu, ktorá tu ešte nebola. V Leonardu sme sa rozhodli zmierniť súčasné ekonomické dopady zavinené koronavírusom a pomôcť všetkým firmám finančným príspevkom „šrotovným“. Za akúkoľvek vašu staršiu CIJ inkjet tlačiareň Vám dáme príspevok 1000€ na nákup novej inkjet tlačiarne Leibinger*.

Navyše za Vás ekologicky zlikvidujeme vašu starú inkjet tlačiareň.

Šrotovné Vám bude poskytnuté formou zľavy z obstarávacej ceny pri nákupe novej inkjet tlačiarne Leibinger a pri odovzdaní akejkoľvek starej CIJ inkjet tlačiarne (bez ohľadu na značku a typ) k ekologickej likvidácii spoločnosťou Leonardo technology.

srotovne clanek

Prečo zvoliť inkjet tlačiareň Leibinger

Inkjet systémy Leibinger umožňujú nekontaktné označovanie poréznych aj neporéznych materiálov vo výrobnom procese. V Leonardo technology si uvedomujeme, že kvalita inkjet tlačiarne závisí aj na základnej látke pre tlač a tou sú vysoko kvalitné atramenty Leibinger. Preto disponujeme veľkým množstvom druhov najkvalitnejších atramentov, čo sa priamo odráža v bezporuchovosti strojov a prakticky bezkonkurenčným pokrytím trhu čo do škály potlače povrchov naprieč celým spektrom priemyselnej výroby.

Inkjet tlačiarne Leibinger vynikajú veľkým farebným dotykovým displejom umožňujúcim intuitívnu obsluhu a diagnostickým systémom, ktorý eliminuje počet servisných a užívateľských zásahov na minimum. Naviac má svetovo jedinečnú technológiu automatického systému vzduchotesného uzavretia trysky Sealtronic v tlačovej hlave, ktorá absolútne bezpečne zabráni zaschnutí atramentu pri dlhodobejších odstávkach alebo nečinnosti stroja. Už nikdy nebudete musieť preplachovať a čistiť trysku pri spustení inkjet tlačiarne.

Tlačiarne Leibinger je možné navyše vybaviť dodatočným príslušenstvom v podobe systému EcoSolv.
EcoSolv je recyklačný systém pre výpary riedidla a implementuje sa priamo do inkjet tlačiarne, ktorá vďaka tomu dokáže zredukovať spotrebu riedidla až o 50% a znížiť tak náklady na prevádzku, čo je častým požiadavkou zákazníkov a rozhodujúcim faktorom pri kúpe, redukcia jej spotreby a zníženie TCO - Total Cost of Ownership.

Ako ďalej?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo si rovno vyberte novú inkjet tlačiareň Leibinger a vyplňte dopytový formulár.

Akcia platí od 1.októbra do 30. novembra 2021.
Zľavu nemožno kombinovať s inou, individuálne poskytnutou zľavou.
* Akcia sa vzťahuje na všetky typy inkjet tlačiarni Leibinger, okrem typu JETone.