Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Šrotovné na všetky typy inkjet tlačiarní

Prinášame vám výnimočné akciu. V spoločnosti Leonardo sme sa rozhodli zmierniť súčasný ekonomický dopad spôsobený nedostupnosťou materiálov a infláciou a pomôcť všetkým spoločnostiam finančným príspevkom formou "šrotovného". Za akúkoľvek vašu staršiu CIJ inkjet tlačiareň Vám dáme príspevok 1000€ na nákup novej inkjet tlačiarne Leibinger*.

Navyše za Vás ekologicky zlikvidujeme vašu starú inkjet tlačiareň.

Šrotovné Vám bude poskytnuté formou zľavy z obstarávacej ceny pri nákupe novej inkjet tlačiarne Leibinger a pri odovzdaní akejkoľvek starej CIJ inkjet tlačiarne (bez ohľadu na značku a typ) k ekologickej likvidácii spoločnosťou Leonardo technology.

srotovne clanek SK2022

Prečo zvoliť inkjet tlačiareň Leibinger

Inkjet systémy Leibinger umožňujú nekontaktné označovanie poréznych aj neporéznych materiálov vo výrobnom procese.
V Leonardo technology si uvedomujeme, že kvalita inkjet tlačiarne závisí aj na základnej látke pre tlač a tou sú vysoko kvalitné atramenty Leibinger. Preto disponujeme veľkým množstvom druhov najkvalitnejších atramentov, čo sa priamo odráža v bezporuchovosti strojov a prakticky bezkonkurenčným pokrytím trhu čo do škály potlače povrchov naprieč celým spektrom priemyselnej výroby.
Inkjet tlačiarne Leibinger vynikajú veľkým farebným dotykovým displejom umožňujúcim intuitívnu obsluhu a diagnostickým systémom, ktorý eliminuje počet servisných a užívateľských zásahov na minimum.
Naviac má svetovo jedinečnú technológiu automatického systému vzduchotesného uzavretia trysky Sealtronic v tlačovej hlave, ktorá absolútne bezpečne zabráni zaschnutí atramentu pri dlhodobejších odstávkach alebo nečinnosti stroja. Už nikdy nebudete musieť preplachovať a čistiť trysku pri spustení inkjet tlačiarne.
Okrem toho sa náš tím viac ako 32 servisných inžinierov a projektových manažérov dokáže vo veľmi krátkom čase integrovať do prakticky akejkoľvek výrobnej linky. V prípade prašného alebo vlhkého prostredia mám tlakové tlačové hlavy. Mám posuvné stoly, držiaky, manipulátory, stojany s posuvom tlačovej hlavy, roboty, ktoré sa prispôsobia vášmu spôsobu práce.
Môžeme nastaviť veľkosť trysky na jemnejšiu tlač alebo uhol tlačovej hlavy, aby sa zmestila do úzkych priestorov. Tlačiarne Leibinger sa vďaka rôznym možnostiam pripojenia môžu pripojiť ku každej možnej infraštruktúre alebo systému.
Tlačiarne Leibinger je možné navyše vybaviť dodatočným príslušenstvom v podobe systému EcoSolv. EcoSolv je recyklačný systém pre výpary riedidla a implementuje sa priamo do inkjet tlačiarne, ktorá vďaka tomu dokáže zredukovať spotrebu riedidla až o 50% a znížiť tak náklady na prevádzku, čo je častým požiadavkou zákazníkov a rozhodujúcim faktorom pri kúpe, redukcia jej spotreby a zníženie TCO - Total Cost of Ownership.

Ako ďalej?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo si rovno vyberte novú inkjet tlačiareň Leibinger a vyplňte dopytový formulár.

Akcia platí od 1.októbra do 30. novembra 2022.
Zľavu nemožno kombinovať s inou, individuálne poskytnutou zľavou.
* Akcia sa vzťahuje na všetky typy inkjet tlačiarni Leibinger, okrem typu JETone.