Viac ako 16 rokov riešime projekty priemyslového značenia.

O Leonardo technolgy

Již více jak 15 let nabízíme služby a zařízení v oblasti automatizace průmyslového značení na českém a slovenském trhu.

Október

Zúčastnili sme sa, už tradične, Medzinárodného strojárenského veľtrhu v Brne. Divízie technológie a servisu predstavila komplementárnu spoluprácu laseru, inkjetu s verifikáciou tlače, s prepojením do ERP a MES systému riadenej výroby softwarem NiceLabel na jednej automatickej linke. Divízia spotrebných materiálov pre termotransferové tlačiarne predstavila novinky v oblasti TTR pások, etikiet, a TTR tlačiacich hláv.

Začala výstavba novej hlohoveckej haly, ktoré rozšíri už zastavané zázemie a poskytne omnoho viac zastrešeného priestoru pre sklad, výrobu a nástrojáreň.

September

Verifikátory kódov od firmy Microscan prechádzajú po 2 rokoch pod krídla veľkej japonské firmy Omron. Očakáva sa vyššia podpora, rýchlejšia odozva na dotazy a silné zázemie s veľkými skúsenosťami. 

August

Uskutočnili sme nákup pozemkov v meste Piešťany so zámerom výstavby novej prevádzkarne so zázemím pre servis a školiace stredisko Leonardo technology Slovensko. Počítame s veľkým rozvojom a rozšírením na Slovensku, kde chceme byť viac reprezentatívny. Ide o dôležitý medzník v histórii Slovenskej pobočky Leonardo technology.

Júl 2017

Leonardo technology získalo na medzinárodnom meetingu ocenenie od spoločnosti ITW Allen Coding za úspešnú spoluprácu, ktorá trvá už viac ako 10 rokov.

Máj 2017

Zúčastnili sme sa medzinárodného strojárenského veľtrhu v Nitre. Predstavili sme najnovšiu technológiu v oblasti priemyselného značenia pre optimalizáciu výrobných procesov pomocou laserov, inkjetov, hires tlačiarni a ďalších značiacich technológií a novinky pre optimalizáciu termotransferovej tlače.

Apríl 2017

Solaris Laser ocenil spoločnosť Leonardo technology významnou cenou TOP 3 SOLARIS LASER WORLDWIDE SELLER, ktorá zaradila našu spoločnosť medzi najväčších predajcov a integrátorov laserových značiacich zariadení Solaris na svete.

Marec 2017

Výstava AMPER 2017 - Na našom stánku sme prezentovali služby a zariadenia z oblasti automatizácie priemyselného značenia. Doslova hitom veľtrhu bol najrýchlejší inkjet na svete Leibinger Jet3up RAPID, ktorý značil rýchlosťou 1000 m/min a ktorý pre seba utrhol jedno z 10 ocenení tohto veľtrhu za najlepší exponát!

Január 2017

Ukazuje sa stáli trend rastu spoločnosti a ekonomických ukazovateľov a podnik reaguje na nárast dopytu v obore.

Ľahké hodnotenie výkonnosti podniku načrtnú nasledujúce pozitívne čísla.
Úspešne ukončený rok 2016 s obratom 140 mil. Kč (5.147.000 Eur).
Medziročný nárast je o 23 mil Kč, čo činí 20% nárast.
Zvýšil sa priemerný počet zamestnancov medziročne z 23 na 25 ľudí.
Vlastná výroba bola navýšená o 3 mil Kč. Finančné zdravie podniku, nízka miera zadlženosti a dlhodobá stabilita hrá významnú rolu pre ďalšie investície v roku 2017 do stavby priemyselnej haly, vývoja a do nových technológií.

Rýdzo česká spoločnosť Leonardo technology je celkom transparentná svojou štruktúrou vedenia a ekonomickými ukazovateľmi, čo dáva jasnú predstavu o svojich dlhodobých zámeroch na trhu, úprimné a priame jednanie so zákazníkmi.

November 2002

Oficiálne zastúpenie od Solaris Laser S.A. špecializujúce sa len na výrobu bezkonkurenčných priemyselných vektorových značiacich laserových systémov svetového ohlasu.

Júl 2002

Oficiálne zastúpenie spoločnosti Paul Leibinger GmbH, výrobca priateľsky ovládaných priemyselných inkjet tlačiarní s dotykovým displejom a s vysokou spoľahlivosťou prevádzky.

Máj 2002

Získanie zastúpenia ITW Betaprint Ltd., spoločnosti majúcej v ponuke najširší sortiment on-line termotransferových tlačiarní na svete a vôbec prvý výrobca on-line termotransferových tlačiarní.

Apríl 2002

Založenie prvého živnostenského listu a od myšlienky k skutočnej realizácii spoločnosti. Návšteva výstavy Interpack v Düsseldorfe (Nemecko), ešte raz kontaktovanie spoločnosti Solaris Laser S.A., ITW Betaprint Ltd. a spoločnosť Paul Leibinger GmbH.

Marec 2002

Kontaktovanie prvých zahraničných spoločností ohľadom dosiahnutia obchodného zastúpenia a ich postupné navštívení v Anglicku, Nemecku, Španielsku, Francúzsku.

Január 2002

Prvá myšlienka založenia spoločnosti čisto so zameraním na špeciálne špičkové priemyselné značiace systémy z celého sveta, ktoré často bývajú viac pružnejšie vo vývoji a veľmi rýchle v odozve.

December 2003

Získanie zastúpenia od francúzskej spoločnosti ALE Sarl špecializujúcej sa na priemyselné tlačiarne s vysokým rozlíšením.

November 2003

Získavanie si úcty v inštalácii už 15 značiacich strojov s názvom Leibinger v Českej Republike za veľmi krátku dobu, kde užívatelia prichádzajú späť a oceňujú technické prevedenie LEIBINGER JET2.

Október 2003

Inštalácia prvého inkjet systému Leibinger Jet2 v Slovenskej republike s označovaním dátumu výroby.

September 2003

Oficiálne zapísanie Ochrannej známky Leonardo Technology (186873) do registra pod číslom 257 494.
Prestížna výstava MSV 2003 a získanie mnoho cenných obchodných kontaktov. August 2003 Tlačiarne Jaguar sa zúčastňuje výstavy Agrokomplex Nitra na Slovensku, na baličkoch, ktoré bežne zásobujú baleným tovarom supermarkety, ako sú Tesco, Makro, Hypernova a ďalšie.


Prekonané 10.000 prístupov na firemné internetové stránky www.LT.cz za jeden mesiac a to konkrétne júl.

Jún 2003

Za relatívne krátku dobu dosiahnutia predaja a inštalácie už 10ks tlačiarní JAGUAR II od spoločnosti ITW Betaprint, ktoré tlačia ceny a názvy napríklad na tovar pre supermarkety.

Máj 2003

Prvá a veľmi úspešná výstava v Českej Republike Embax Print 2003, na ktorej sme získali neočakávaný záujem médií a klientov. Prvýkrát predstavili Multihead, Leibinger Jet2 a e-SolarMark.

Získanie prestížneho výstavného ocenenia ZLATÝ EMBAX PRINT 2003 za bezkonkurenčné inkjet zariadenie Leibinger JET 2 vo svetovej konkurencii.

December 2004

Založenie pobočky, ak chcete prevádzkarne spoločnosti Leonardo technology s.r.o., v Mladej Boleslavi, kde sme zase bližšie k našim klientom. Prevádzkareň v Mladej Boleslavi má veľmi rýchly servisný dosah ku klientom z okolia Prahy a Liberecka.

September 2004

Výstava MSV 2004 a predstavenie niekoľkých prekvapení v priemyselnom značení, hlavne komunikácia cez WiFi prepojenie na naše tlačiarne, ktoré je zasa o krok ďalej ako ostatná konkurencia.

August 2004

Oficiálne legislatívne založenie spoločnosti LEONARDO TECHNOLOGY s.r.o.

Jún 2004

Zmena živnosti na kapitálovú spoločnosť s ručením obmedzeným, podpísaním zakladateľskej listiny pre spoločnosť Leonardo technology s.r.o.

Máj 2004

Výstava v Nitre, Slovensko a predstavenie niekoľkých prekvapení pre slovenských klientov, ako bol ocenený Leibinger Jet2, termotransferové tlačiarne Jaguar.

Marec 2004

Výstava Salima a prvé predstavenie tlačiarní s vysokým rozlíšením od spoločnosti ALE Sarl France českej verejnosti. Tlačiarne ALE, ktoré získavajú mnoho cien na výstavách.

Január 2004

Uvedený na český trh nový "low cost" inkjet systém Smart JET od spoločnosti Paul Leibinger GmbH, inkjet systém s dotykovým displejom, v nerezovom prevedení a s mnohými prednosťami v jeho chode.

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať