Viac ako 16 rokov riešime projekty priemyslového značenia.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Značenie v nápojovom priemysle s najsilnejším 100 W laserom

Nápojový priemysel vyžaduje veľmi často značenie etikiet priamo v plniacej linke a teda vo veľmi exponovanom prostredí, kde je veľká vlhkosť a môže dôjsť k prasknutiu plnenej fľaše.

Kvapalina je všade. Lasery musia byť maximálne zabezpečené proti striekajúcej vode, teda s krytím IP65.

Laser lahvarenstvi 1

Pre tieto účely ponúkame HD Solaris lasery, ktoré sú komplet v nerezovom zapuzdrení s maximálnou odolnosťou proti striekajúcej vode. Lasery sú vybavené vodným chladením a patentovaným systémom prúdenia tlakového vzduchu, čo zabezpečí nezrážavosť a zamedzí kondenzácii vzduchu vo vnútri lasera, ktorá by mohla spôsobiť poškodenie elektroniky.
Prednosťou u týchto HD laserov je použitie ušľachtilých kovov, ako je nerez a to aj na pasívne chladenie skenovacej hlavy, kedy je hliníkový chladič nahradený nerezovým. Optika lasera je chránená špeciálnym ochranným sklíčkom, ktoré zabráni poškodeniu drahej optiky v prípade nehody, napríklad pri prasknutí sklenenej fľaše v linke. Táto malá investícia do ochranného skla je dôležitá v porovnaní s cenou laserovej optiky, ktorú chráni.
Výkonný napájací zdroj k laserom je umiestnený v riadiacej jednotke. Jednotky s veľmi výkonným 100 W C02 laserom sú chladené kvapalinou a obsahujú všetky kontrolné funkcie pre sledovanie chladiaceho obehu lasera. Nespočet našich skúseností s inštaláciami do nápojového priemyslu sú zárukou kvality nášho riešenia so Solaris laserom.

Laser lahvarenstvi 2

BENEFITY

  • Zapuzdrenie s IP65 (vode odolné)
  • Statické a dynamické značenie za pohybu
  • Vysoká rýchlosť značenia
  • Spľňajú normu 21 CFR Part 11
  • Veľká plocha značenia, maximálne 400 x 400 mm
  • Vodné chladenie

Zaujalo Vás dané riešenie? Kontaktujte nás, vytvoríme Vám riešenie na mieru.

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať