Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Úspora v termotransferových tlačových páskach

S výrobou termotransferových pások máme dlhodobé skúsenosti. Naše ekologické produkty sú podporované napríklad nehalogénovými termotransferovými páskami, alebo tiež systémom Printhead saver.

Nízku spotrebu pásky zabezpečujú tlačiarne NOVEXX so špeciálnou konštrukciou, v ktorých sú umiestnené systémy Printhead saver. Pri nevhodnom designu etikety, u ktorého sa tlačí málo údajov, alebo sú veľmi ďaleko od seba, tlačiareň dokáže ušetriť značné množstvo termotransferovej pásky. Leonardo technology tak šetrí Vaše výdaje a prispieva k nízkonákladovej výrobe.

vlastni vyroba ttr
Kvalitná výroba je len základom úspechu, ktorý je umocnený vhodnosťou použitia pásky. Leonardo technology vypracovalo niekoľko metodických postupov na testovanie odolnosti voči rozpúšťadlám, oteru, tepelnej odolnosti. Výsledky sa dajú ľahko implementovať do grafického zobrazenia. Vďaka vlastnému testovaciemu laboratóriu sme schopní vybrať tú najvhodnejšiu termotransferovú pásku pre Vašu prevádzku.

BENEFITY

  • Vlastná výroba
  • Veľké skladové zásoby
  • Dodávky do nasledujúceho dňa
  • Rozmery vhodné pre všetky tipy tlačiarní

Zaujalo Vás dané riešenie? Kontaktujte nás, vytvoríme Vám riešenie na mieru.

 

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať