Viac ako 16 rokov riešime projekty priemyslového značenia.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech s internetových portálech. Aktuálně jsme pro Vás napsali následující.

Laserové stacionárne značenie spoločne so značením za pohybu

V špeciálnom jednoúčelovom stroji prebieha dvojitý typ značenia - stacionárny spoločne so značením za pohybu – pomocou dvoch 20 W vláknových e-SolarMark FL2.

Značia sa tak motorové ventily určené do automobilového priemyslu. Je veľká pravdepodobnosť, že práve vaše auto má ventily značené od Leonarda.

stacionarni pohyb 1

Na Leonardo Technology spočíva veľmi zložitá úloha vo vyriešení značenia vo vysokom takte linky a to po obvode produktu na rotačnej časti a súčasne druhé značenie v statickom režime. Spojenie s veľmi šikovnou konštrukčnou kanceláriou prinieslo benefity pre obe strany. Zahryznutie do projektu silou pitbula a pod heslom „ak je to ťažké, daj do toho viac, ak je to nemožné daj do toho všetko“ sa podarilo projekt vyriešiť. Každý laser značí ventil na inom mieste a jeho značiaci čas je max. 2 sekundy. Prvý laser značí číselnú radu na driek ventilu a to za pohybu, kde sa pre tento účet ventil roztáča. Druhý laser značí stacionárne 2D kód zospodu na čelo ventilu. Medzi lasermi je ventil prepravovaný pomocou pneumatického manipulátoru.

stacionarni pohyb 2

Každý laser je vybavená autonómnou jednotkou CU2 s dotykovou farebnou obrazovkou veľkosti 10,4“ pre plné ovládanie laseru a tvorbu správ na riadiacej jednotke.

Laserové pracoviská sú napojené na jednu odsávaciu jednotku BOFA, ktorá je plne dimenzovaná pre odsávanie splodín z oboch priestorov laserového značenia.

stacionarni pohyb 3

BENEFITY

  • Rýchlosť značenia
  • Malé zastavbové rozmery
  • Presnosť v nastavení a stabilite laseru
  • Nadštandardný prístup konštrukčnej kancelárie v unikátnosti riešení projektu

Zaujalo Vás dané riešenie? Kontaktujte nás, vytvoríme Vám riešenie na mieru.

 

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať