Už od roku 2002 riešime Vaše projekty priemyselného značenia.

Leonardo technology v médiích

V Leonardu se intenzivně věnujeme publikační činnosti v odborných časopisech a internetových portálech. Navíc máme svůj vlastní odborný časopis.

S unikátnym tandemom aplikátorov s TTR tlačiarňou sa výroba nezastaví

Poznáte to, keď došli etikety, nie je termotransferová tlačová páska, obsluha nepostrážila spotrebák a už je to tu, linka zase stojí. Prestoj, ktorý sa ale dá eliminovať.

Pomocou dvoch aplikátorov na automatickej linke sa výroba nezastaví ani v prípade nedostatku etikiet alebo inej neočakávanej chyby. Dôjde k automatickému prepnutiu na druhý aplikátor, aby obsluha mohla etikety doplniť alebo vyriešiť chybový stav, bez toho aby linka musela zastaviť. Je tak zabezpečená maximálna produkcia a ziskovosť bez strát.

nutrica aplikatory 1

Jedným z veľkých problémov je stojaca výroba kvôli potrebnému doplneniu spotrebných materiálov do jednotlivých technológii. Tieto prestoje sa môžu do značenej miery premietnuť do konečnej ceny finálneho produktu a zníži sa tak konkurencieschopnosť.
Preto sme prišli s nápadom zapojenia dvoch aplikátorov s termotransferovou tlačiarňou etikiet NOVEXX ALX 734 do tandemu na jednej výrobnej linke. Aplikátory NOVEXX sú medzi sebou prepojené a vzájomne spolu komunikujú. Aplikuje vždy len jeden aplikátor, ale v prípade chyby, výpadku, nečakanej poruchy alebo nedostatku etikiet dôjde k automatickému prepnutiu na druhý aplikátor, aby nedošlo k zastaveniu linky. Všetko sa deje bez zásahu obsluhy, úplne automaticky
a bez vynechania etikety.
Robustné termitransférové tlačiarne s automatickým aplikátorom etikiet NOVEXX ALX 734 sú špeciálne vyvinuté pre identifikáciu výrobkov v priemyslovom odvetví v prevádzke 24/7 bez ohľadu na množstvo produkcie.
Vlastná aplikácia etikiet je jednoduchá. Ide o ponúknutie etikety z aplikátoru, ktorá sa za pohybu produktu na dopravníku prenesie na produkt. Tlačový manažér je naprogramovaný v software NiceLabel a posiela údaje do tlače pred aplikáciou. Vždy len jeden aktívny aplikátor preberá funkciu aplikácie etikety a druhý záložný je pripravený v správny okamih nahradiť svojho nefunkčného kolegu.
Už žiadne zastavenie linky vďaka riešeniu od Leonarda, spolčene so zvýšením konkurencieschopnosti a znížením prestoju vo výrobe. Proste profitujete.

 nutrica aplikatory 2

Benefity:

  • Eliminácia prestojov vo výrobe pri nutnom doplnení spotrebného materiálu
  • Celkové zvýšenie konkurencieschopnosti zvýšením produkcie
  • Veľmi odolné priemyslové zariadenie určené pre prevádzku 24/7
  • Premenná rýchlosť aplikácie závislá na rýchlosti dopravníku s detekciou produktu
  • Pripojenie do podnikovej siete so softwarom NiceLabel

Zaujalo Vás dané riešenie? Kontaktujte nás, vytvoríme Vám riešenie na mieru.

Máme riešenie na mieru pre každého!

Elektrotechnika, potravinárstvo, nápojový priemysel, automotive, chémia, kozmetika, mliekarenstvo, zdravotníctvo.

Dohodnite si schôdzku

Aby sme vám zaistili lepšie užívateľské prostredie, používa tento web súbory cookie. Používaním webu s ich užívaním súhlasíte. Akceptovať